Registrace

Informace

Jaké si zvolit Username?

Pro dosažení maximální anonymity doporučujeme použít co nejuniverzálnější předzívku (username). Nepoužívejte Vaše XName, či jinou přezdívku, která by jednoznačně vedla k Vaší osobě.
Jméno musí dále splňovat tyto požadavky:

  • Musí být složeno jen z čísel, písmen, podtržítek a pomlček
  • Musí začínat písmenem
  • Nesmí obsahovat XName (kontrola je automatická, může tedy odmítnout přezdívky, které mají tvar podobný XName)

Co se stane po registraci?

Zašleme Vám 2 potvrzovací maily: na xname@vse (isis.vse) .cz a na Váš soukromý mail. Anonymita je pro nás prioritou, na školní email tedy nezašleme žádné osobní kompromitující informace. V rámci platformy budete identifikovatelní pouze přes Vaši přezdívku (username). XName ani Email nikde figurovat nebude.

Vítejte na platformě VŠEStudent!

Stačí se přihlásit nebo zaregistrovat a dostanete se tak k nejen testům, materiálům, referencím, ale hlavně - komunitě.

Co je VŠEStudent.cz?

Rozhodli jsme se vytvořit studentskou platformu, která bude spravována komunitou. To znamená, že pokud se Vám něco nelíbí (např. špatné odpovědi u otázky) jednoduše navrhnete opravu. Každý uživatel má právo hlasovat o Vašem návrhu a jakmile oprava získá určitý počet bodů, promítne se do systému.

V čem je VŠEStudent jiný?

Máme lepší tester, máme unikátní testovací módy, a především máme největší databázi otázek, které i díky Vám zůstávají aktuální. Časem nabídneme další funkce, které Vám pomohou ve studiu - už nyní máme materiály a diskuze o předmětu, těšit se můžete například na reference a plánování studia.

Takže nejde jen o další tester?

Určitě ne. Na platformě usilovně pracujeme a doufáme, že nám pomůžete i Vy. Stačí přidávat otázky, navrhovat opravy a vůbec se zapojit do naší komunity. A samozřejmě nám nezapomeňte napsat, co si o webu myslíte. Každá kritika či nápad je super.

Pojďme společně udělat VŠEStudent nejlepším pomocníkem při studiu!